KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13249267
nr 1324 9267
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Etsning, Komposition. Signerad, numrerad 38/98, daterad -75. Motivet: ca 47x37 cm, oramat löst blad
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 maj 2020
kl 19:05:15
4/5 13:39:52
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel